Главная Обратная связь Структура сайта
20 сессия

Рішення № 20/6 від 23.01.2008 р. Про створення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ АДАПТАЦІЇ МОЛОДІ

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П'ЯТОГО СКЛИКАННЯ
двадцята сесія

РІШЕННЯ

23.01.2008 р.
№ 20/6
м. Луганськ

Про створення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ АДАПТАЦІЇ МОЛОДІ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ»

Відповідно до п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Закону України «Про соціальні послуги», статей 3, 13 Закону України «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Положення про порядок призначення та звільнення з посади, укладення контракту з керівниками об'єктів спільної власності територіальних громад Луганської області, затвердженого рішенням обласної ради від 13.01.2005 № 18/19, в рамках обласної Програми реалізації молодіжної політики в Луганській області на 2007-2010 роки (рішення обласної ради від 24.11.2006 № 6/12), з метою надання комплексної соціокультурної, соціально-педагогічної, психологічної та правової допомоги підліткам і молоді з інвалідністю, адаптації їх в суспільстві, враховуючи клопотання обласної держадміністрації, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1 Створити КОМУНАЛЬНУ УСТАНОВУ «ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ АДАПТАЦІЇ МОЛОДІ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ» (далі - Центр).

2 Включити Центр до Переліку об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області, управління якими здійснює Луганська обласна рада, затвердженого рішенням обласної ради від 23.12.2005 №22/36.

3 Облдержадміністрації фінансування Центру здійснювати в межах коштів, передбачених в обласному бюджеті на соціальні програми у галузі сім'ї, жінок, молоді та дітей.

4 Призначити Баранцову Тетяну Вікторівну на посаду директора Центру з дня затвердження його штатного розпису в установленому чинним законодавством порядку.

5 Облдержадміністрації спільно з Баранцовою Т.В. здійснити необхідні заходи щодо затвердження Статуту та реєстрації Центру в установленому порядку.

6 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань комунальної власності та використання природних ресурсів і з питань освіти, культури, молоді та спорту.

Голова обласної ради В.М.Голенко

Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна