Главная Обратная связь Структура сайта
Публикации

Потяг пішов — питання лишились

Нарешті потяг з жовтим фосфором, який перекинувся у Львівській області, дістався Казахстану. Як запевняють експерти, територією Росії він пройшов без пригод. А поки господар, експедитори та одержувачі небезпечного вантажу сперечаються на тему, хто має відшкодовувати Україні збитки за завдані проблеми і чи має хтось виплачувати компенсації взагалі, Луганщина радо прийняла на відпочинок і оздоровлення шістдесятьох дітей та підлітків — мешканців тих територій Львівщини, що найбільш постраждали внаслідок витоку фосфору.

На залізничному вокзалі Луганська в день їх прибуття на маленьких гостей з раннього ранку чекали автобуси та міліцейський супровід, які й відвезли їх в один з найбільш мальовничих куточків області — Кремінські лісі. Тут — гектари сосни, цілюще повітря, чисті озера і один з найкращих дитячих оздоровчих центрів області «Зоря», що належить однойменному рубіжанському хімічному заводові.

— Запрошення до нас дітей зі Львівщини на оздоровлення — добра воля наших людей, наше бажання продемонструвати, що ми завжди готові допомогти, — відзначив голова Луганської обласної Ради Валерій Голенко. — Врешті-решт всі ми разом. Всі — діти однієї Батьківщини.

У «Зорі» діти зі Львівщини пробудуть мінімум 18 діб. Стільки триває зміна. Але представники влади запевняють: якщо буде потреба, вони зможуть перебувати тут до 1 вересня. Всі витрати Луганська область бере на себе. На цьому наголосив голова обласної Ради.

А колектив оздоровчого центру обіцяє, що дні, які наші маленькі гості проведуть на Луганщині, назавжди запам’ятаються їм приємністю і величезною кількістю цікавих зустрічей, екскурсій, знайомств і заходів, які організують спеціально для них.

— Ми тут будуємо символічний дім — країну «Зоряночка», — описує ідеологію роботи з дітьми начальник оздоровчого центру Микола Сопілкін. — У нас настільки щільний і різноманітний список розважально-пізнавальних заходів, що всі гості швидко знайдуть собі і друзів, і заняття до душі.

— І не хвилюйтесь: всіх дітей годуватимемо як своїх! — запевняє шеф-кухар «Зорі» Зоя Пільтенко.

Тож приїздіть до нас частіше! Ми готові ділити з вами не тільки прикрощі, а й радощі.

Бо ж усі ми рідні!

Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна