Главная Обратная связь Структура сайта
13 сессия

Рішення № 13/14 від 1 червня 2007 р. Про затвердження Порядку використання у 2007 році іншої субвенції лікарям-акушер-гінекологам, лікарям-педіатрам-неонатологам

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П’ЯТОГО СКЛИКАННЯ
тринадцята сесія

РІШЕННЯ

1 червня 2007 р.
№ 13/14
м. Луганськ

Про затвердження Порядку використання у 2007 році іншої субвенції лікарям-акушер-гінекологам, лікарям-педіатрам-неонатологам

Відповідно до рішення обласної ради від 30.03.2007 № 10/5 «Про внесення змін до обласного бюджету на 2007 рік», враховуючи абз. 1, 2 п. 3 рішення обласної ради від 24.11.2006 № 6/16 «Про стан охорони материнства й дитинства в Луганській області та роботу управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації щодо зниження материнської та дитячої смертності», подання облдержадміністрації, керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада ВИРІШИЛА:

1 Затвердити Порядок використання у 2007 році іншої субвенції лікарям-акушер-гінекологам, лікарям-педіатрам-неонатологам у вигляді премії (додається).

2 За підсумками використання субвенції лікарям-акушер-гінекологам, лікарям-педіатрам-неонатологам за 9 місяців 2007 року заслухати інформацію начальника Головного управління охорони здоров'я А.А. Висоцького на постійній комісії обласної ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів про стан охорони материнства й дитинства у Луганській області щодо зниження материнської та дитячої смертності.

3 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Голова обласної ради В.М. Голенко

Затверджено
рішення обласної ради
від „01” 06 2007 р.

№ 13/14

Порядок
використання у 2007 році іншої субвенції лікарям-акушер-гінекологам, лікарям-педіатрам-неонатологам

Цей порядок визначає механізм використання іншої субвенції лікарям-акушер-гінекологам, лікарям-педіатрам-неонатологам, які працюють у пологових будинках (відділеннях) та неонатологічних відділеннях.

Кошти субвенції використовуються для виплат у вигляді премії до 30% від посадового окладу лікарям-акушер-гінекологам, лікарям-педіатрам-неонатологам за недопущення, або зниження показників перинатальної, неонатальної та материнської смертності у 2007 році.

Щомісячна грошова винагорода медичним працівникам видається на підставі наказу керівника медичного закладу, з урахуванням фактично відпрацьованого часу.

Керівники управлінь та відділів охорони здоров’я міських та районних рад щомісячно до 10 числа наступного за відпрацьованим надають до Головного управління охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації накази та табеля відпрацьованого часу лікарів-акушерів-гінекологів, лікарів-педіатрів-неонатологів, які працюють у пологових будинках (відділеннях) та неонатологічних відділеннях.

Головне управління охорони здоров’я перевіряє та узагальнює нараховані суми винагороди та до 20 числа наступного місяця надають до Головного фінансового управління облдержадміністрації пропозиції щодо перерахування сум субвенції лікарям-акушер-гінекологам, лікарям-педіатрам-неонатологам в розрізі по містах та районах області.

Грошова винагорода, не може перевищувати сум субвенції, затверджених рішенням обласної ради від 30.03.2007 р. №10/5 (додаток 4).

Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна