Главная Обратная связь Структура сайта
12 сессия

Рішення № 12/12 від 27 квітня 2007 р. Про звернення до Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П’ЯТОГО СКЛИКАННЯ
дванадцята сесія

РІШЕННЯ № 12/12

27 квітня 2007 р.
м. Луганськ

Про звернення до Комітету Верховної
Ради України з питань екологічної політики,
природокористування та ліквідації
наслідків Чорнобильської катастрофи

Керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки постійних комісій обласної ради з питань промислової політики, підприємництва, екології та житлово-комунального господарства, з питань комунальної власності й використання природних ресурсів, обласна рада ВИРІШИЛА:

1 Звернутися до Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи щодо підтримки ініціативи обласної ради відносно надання надр у користування з метою геологічного вивчення та видобутку корисних копалин місцевого значення на обласному рівні (додається).

2 Підтримати ініціативу Львівської обласної ради щодо розробки відповідної методики нарахування збитків, завданих державі внаслідок самовільного користування надрами.

3 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань промислової політики, підприємництва, екології та житлово-комунального господарства й з питань комунальної власності й використання природних ресурсів.

Голова обласної ради В.М.Голенко

Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна