Главная Обратная связь Структура сайта
Публикации

Ленінський районний суд м. Луганська закрив провадження у справі про визнання протиправним рішення Луганської обласної ради щодо російської мови

Справа № 2 «а» - 327/2007 р.

УХВАЛА

19 березня 2007 року
м. Луганськ

Ленінський районний суд м. Луганська у складі: судді Таранової О.П., при секретарі Жданової Ю.П.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом заступника прокурора Луганської області в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України до Луганської обласної ради про визнання протиправним та не чинним рішення,

ВСТАНОВИВ:

Заступник прокурора Луганської області звернувся до суду з адміністративним позовом в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України до Луганської обласної ради про визнання протиправним та не чинним ріщення.

До початку судового засідання від позивача надійшла заява про відмову від позову.

Відповідно до ч. 1 ст. 136 КАС України позивач може відмовитися від адміністративного позову, а відповідач - визнати адміністративний позов протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову викладено в адресованій суду письмової заяві, ця заява приєднується до справи.

Згідно з ч. 2 ст. 112 КАС України про прийняття відмови адміністративного позову суд постановляє ухвалу, якою закриває провадження у справі..

Підстав для відмови позивачу в заявленному клопотанні про відмову від позову судом не встановлено, тому суд вважає можливим закрити провадження у справі.

Керуючись ч. 2 ст. 112, ч. 1 ст. 136 КАС України,

УХВАЛИВ:

Провадження по адміністративній справі за позовом заступника прокурора Луганської області в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України до Луганської обласної ради про визнання протиправним та не чинним рішення закрити.

Ухвалу може бути оскаржено в апеляційному порядку до Луганського апеляційного суду через Ленінський районний суд м. Луганська шляхом подачі в 5-денний строк з 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції.

Суддя - О.П. Таранова

Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна