Главная Обратная связь Структура сайта
9 сессия

Рішення № 9/17 від 28 лютого 2007 р.

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П’ЯТОГО СКЛИКАННЯ
дев’ята сесія

РІШЕННЯ

№ 9/17

28 лютого 2007 р.
м. Луганськ

Про обласний фонд охорони навколишнього
природного середовища

Відповідно до п/п. 16, 17 п. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 47 Закону України „Про охорону навколишнього природного середовища”, Бюджетного кодексу України, обласна рада ВИРІШИЛА:

1 Затвердити Положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища (додається).

2 Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Луганській області в установленому порядку подати обласній раді пропозиції і відповідні матеріали щодо пооб’єктного розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2007 рік.

3 Рекомендувати районним, міським, селищним, сільським радам на чергових сесіях розглянути питання про створення місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища у складі місцевих бюджетів та затвердити відповідні положення, керуючись вимогами чинного законодавства.

4 З метою концентрації коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища і їх ефективного використання на вирішення локальних екологічних проблем, запропонувати міським, селищним, сільським радам розглянути та прийняти рішення щодо передачі своїх повноважень відносно використання коштів відповідних місцевих фондів районним радам.

5 Пункт 1 рішення обласної ради від 13.01.2005 № 18/32 „Про Положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища” вважати таким, що втратив чинність.

6 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань промислової політики, підприємництва, екології, житлово-комунального господарства та з питань економічного розвитку, бюджету й фінансів.

Голова обласної ради В.М.ГоленкоПрикрепленный файлРазмер
pologenie-17.doc36 кб
dodatok-17.doc34 кб
Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна