Главная Обратная связь Структура сайта
9 сессия

Рішення № 9/9 від 28 лютого 2007 р.

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П’ЯТОГО СКЛИКАННЯ
дев’ята сесія

РІШЕННЯ

№ 9/9

28 лютого 2007 р.
м. Луганськ

Про звернення депутатів Луганської обласної ради до Верховної Ради України «Про 65-річчя створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія»

У відповідності до ст. 11 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» і ч.2 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію голови постійної комісії обласної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту, обласна рада ВИРІШИЛА:

1 Прийняти звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України «Про 65-річчя створення підпільної організації «Молода гвардія».

2 Надіслати звернення Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, обласним радам.

Голова обласної ради В.М. Голенко

ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Луганської обласної ради до Верховної Ради України «Про 65-річчя створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія»

У вересні 2007 року виповнюється 65 років створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія», яка діяла в місті Краснодон Луганської області у роки Великої Вітчизняної війни.

Діяльність цієї організації - яскрава героїчна сторінка у великій історії не лише Луганської області, але й усієї України. На прикладах мужності, патріотизму та самовідданої вірності Батьківщині героїв-молодогвардійців було виховане не одне покоління наших громадян, у серцях яких на все життя залишилося почуття гідності за їхній великий подвиг.

Сьогодні, коли час настійно потребує пошуку нових шляхів та підходів до всебічного розвитку України, одним із головних завдань є збереження пам’яті народу – всього того, що сприяє формуванню національної самобутності й патріотизму. До того ж значні зусилля необхідно спрямовувати на патріотичне виховання молоді, відродження в неї інтересу до національної історії. І в цій роботі роль героїв-молодогвардійців, як і раніше, повинна залишатися пріоритетною.

Враховуючи велике значення «Молодої гвардії» в історії нашої країни та її вагомий виховний потенціал, ми, депутати Луганської обласної ради, звертаємося до вас з пропозицією відзначити 65-річчя створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія» на державному рівні, крім того, пропонуємо вирішити питання про повернення до учбових програм загальноосвітніх шкіл вивчення першого видання романа Фадєєва «Молода гвардія». Усе це, безумовно, сприятиме активізації роботи з патріотичного виховання підростаючого покоління, укріпленню єдності в нашій країні.

Прийнято на IX сесії Луганської обласної ради п'ятого скликання 28 лютого 2007 року

Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна