Главная Обратная связь Структура сайта
6 сессия

Рішення № 6/16 від 24 листопада 2006 р. Про стан охорони материнства й дитинства в Луганській області та роботу управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації щодо зниження материнської та дитячої смертності

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П’ЯТОГО СКЛИКАННЯ
шоста сесія

РІШЕННЯ

24 листопада 2006 р.
№ 6/16
м. Луганськ

Про стан охорони материнства й дитинства в Луганській області та роботу управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації щодо зниження материнської та дитячої смертності

Заслухавши інформацію в. о. начальника управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Антонова С.А. та голови постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Гудзенка О.П. про стан охорони материнства й дитинства в Луганській області та роботу управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації щодо зниження материнської та дитячої смертності, керуючись п.2 ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада ВИРІШИЛА :

1 Визнати роботу управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації з вирішення питань щодо зниження материнської та дитячої смертності незадовільною, а стан матеріального забезпечення лікувальних закладів материнства й дитинства – критичним.

2 Звернутися до голови обласної державної адміністрації та міністра охорони здоров’я України з проханням про негайне звільнення від займаної посади начальника управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Комаревцевої І.О.

3 З метою покращання матеріального заохочення лікарів, які працюють у пологових будинках (відділеннях) та неонатологічних відділеннях, при формуванні бюджету на 2007 рік запропонувати обласній державній адміністрації, міським та районним радам:

- передбачити цільові субвенції з обласного, міських та районних бюджетів для стимулювання праці вищезазначених категорій лікарів;

- вважати одним з головних завдань придбання сучасного медичного обладнання для пологових будинків та відділень, а також обласного медико - генетичного центру та жіночих консультацій, передбачивши для цього цільову обласну субвенцію в суммі не менш ніж 2 млн. грн.

4 Рекомендувати міським та районним радам на своїх сесіях розглянути питання материнської та дитячої смертності з прийняттям відповідних рішень.

5 Звернутися до Міністерства охорони здоров’я України про стовідсотковий розподіл лікарів-педіатрів та акушерів-гінекологів – випускників Луганського державного медичного університету – у лікувально-профілактичні заклади Луганської області, починаючи з 2007 року до повного укомплектування існуючих вакансій.

6 Рекомендувати обласній державній адміністрації розробити обласну програму “Здоров’я дитини” на період 2007-2011 років та подати її на розгляд обласної ради до 01.03.2007.

7 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я і соціального захисту населення.

Голова обласної ради В. М. Голенко

Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна