Главная Обратная связь Структура сайта

РІШЕННЯ від 8 вересня 2006 р. №5/19 Про оголошення гідрологічного заказника місцевого значення "Кримська дача"

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П"ЯТОГО СКЛИКАННЯ

п"ята сесія

РІШЕННЯ

8 вересня 2006 р.
№5/19

м. Луганськ

Про оголошення гідрологічного заказника місцевого значення "Кримська дача"

На підставі ст. ст. 52, 53 , 55 Закону України "Про природно-заповідний фонд України", п. 24 ч. 1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою збереження біологічного різноманіття та підтримки загального екологічного балансу в регіоні обласна рада ВИРІШИЛА:

Оголосити територію загальною площею 393 га, квартали 49-55 Капітанівського лісництва Державного підприємства "Новоайдарське лісомисливське господарство" (лісовпорядкування 1993 року) в межах земель, які за даними державного земельного кадастру враховуються в Трьохізбенській сільській раді Слов"яносербського району та Муратівській сільській раді Новоайдарського району гідрологічним заказником місцевого значення "Кримська дача".

Державному управлінню екології та природних ресурсів в Луганській області (Кононов Ю.О.):

розробити та затвердити в установленому порядку положення про оголошену територію;

передати новооголошену територію під охорону землевласникам і землекористувачам з оформленням в установленому порядку охоронних зобов"язань щодо режиму охорони та збереження території;

забезпечити контроль за дотриманням установленого режиму на заповідній території.

3 Слов"яносербській та Новоайдарській районним радам забезпечити внесення в установленому порядку змін у земельно-кадастрову документацію.

4 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та використання природних ресурсів (Лозовський Е.М.).

Голова обласної ради В.М. Голенко

Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна