Главная Обратная связь Структура сайта
4 сессия

Рішення № 4/1 від 13 липня 2006 року Про соціально-політичну ситуацію в Україні

РІШЕННЯ № 4/1

13 липня 2006 р.
м. Луганськ

Про соціально-політичну ситуацію в Україні

Заслухавши виступи народних депутатів України, депутатів обласної ради й місцевих рад Луганської області, представників партій і громадських організацій, обласна рада ВИРІШИЛА:

1 Прийняти звернення до українського народу, Президента України, Верховної Ради України, лідерів політичних сил і громадських організацій (додається).

2 Запропонувати місцевим радам Луганської області підтримати це звернення.

3 Надіслати звернення обласним радам і опублікувати в засобах масової інформації.

Голова обласної ради В.М.Голенко

ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Луганської обласної ради п’ятого скликання до народу України, Президента України, Голови Верховної Ради України, політичних партій та громадських організацій

Ми, депутати Луганської обласної ради, представляючи інтереси територіальних громад, виражаючи волю населення області, звертаємося до народу України, Президента України як гаранта Конституції, Верховної Ради України, лідерів політичних партій і громадських організацій, з величезною стурбованістю політичною ситуацією в країні.

Вочевидь, що в Україні наростає протистояння, що провокується політичними силами та їх керівниками, які залишаються на узбіччі соціально-політичних процесів після створення і початку роботи антикризової коаліції. Поклавши на себе відповідальність за формування більшості в парламенті, організацію його плідної роботи, формування керівних органів Верховної Ради і складу Кабінету Міністрів, члени антикризової коаліції, яких підтримує Луганщина і чиї дії схвалює, готові докласти всіх зусиль для виведення країни з політичної і соціально-економічної кризи. Антикризова коаліція заявила, що вона відкрита для всіх політичних сил і готова до пошуку розумних компромісів в ім"я об"єднання зусиль для збереження єдності України і стабілізації суспільно-політичної ситуації.

Це чудово розуміє й підтримує значна частина населення країни і дуже добре усвідомлюють політики націонал-демократичного табору, які вибір народу 26 березня розглядали лише як можливість формування власної неподільної влади. Тепер вони «чіпляються» за неї за будь-яку ціну, не нехтуючи протизаконними методами, які можуть вилитися у відкрите протистояння і громадянські конфлікти. Поширюються відкриті заклики до акцій громадянської непокори, розпуску демократично обраного, легітимного парламенту, усунення з посад його керівників. Все це перешкоджає нормальній роботі вищого законодавчого органу держави і не може розглядатися інакше, ніж підбурювання до порушення правопорядку та прагнення окремих політиканів нав"язати свою волю всьому народу України.

Відповідально заявляємо: це небезпечна гра! Не може бути заручником особистих амбіцій вже збанкрутілих «вождів» спокій суспільства й цілісність країни, Конституція України та її незалежність. Все це – на одній чаші вагів історії, а на іншій – прагнення узурпувати владу, навіть якщо це спричинить розкол держави.

Депутати Луганської обласної ради, керуючись Конституцією і законами України, з метою забезпечення миру і злагоди в суспільстві, цілісності держави закликають народ України дотримуватися спокою та правопорядку, не піддаватися на провокації й заклики, що ведуть до дестабілізації обстановки.

Ми звертаємося до лідерів політичних партій і громадських організацій, депутатів місцевих рад України: час припинити поділ за політичними й територіальними ознаками, треба об"єднуватися, щоб разом шукати шляхи демократичного розвитку нашої країни! Схід і Захід повинні бути разом заради гідного майбутнього наших дітей!

Президент України повинен проявити мудрість державотворця і вжити всіх заходів для забезпечення спокою в суспільстві, дотримання законності і правопорядку, знайти шляхи до консолідації й конструктивної роботи всіх політичних сил. Народ України має всі можливості об"єднатися на засадах Конституції навколо ідеї єдності, неподільності й благополуччя нашої держави!

Прийнято IV сесією Луганської обласної ради п’ятого скликання 13 липня 2006 року.

Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна