Главная Обратная связь Структура сайта
Четвертый созыв

РІШЕННЯ № 23/5

26 січня 2006 р.

м. Луганськ

Про Програму економічного і соціального розвитку Луганської області на 2006 рік

Проект Програми економічного і соціального розвитку Луганської області на 2006 рік (далі - Програма), поданий облдержадміністрацією, розроблений відповідно до Закону України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.03 № 621 "Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету".

Головна мета Програми - підвищення соціальних та гуманітарних стандартів життя населення, забезпечення високих темпів економічного зростання у господарському комплексі області на основі впровадження інноваційної моделі розвитку економіки.

Для забезпечення послідовності регіональної політики в досягненні зазначеної мети та виконання завдань, визначених у Стратегії розвитку Луганської області до 2011 року, Луганською обласною державною адміністрацією на 2006 рік визначені головні пріоритети, які згруповані за трьома основними напрямками:

- забезпечення економічного зростання, створення умов для підвищення рівня зайнятості та збільшення доходів населення;

поліпшення інфраструктури життєдіяльності населення області (житлове господарство, соціальні об"єкти, транспорт і зв"язок); - збільшення обсягу та підвищення якості соціальних послуг.

Програмою економічного і соціального розвитку області на 2006 рік передбачається нарощування темпів промислового виробництва на 2,8 відс. на підставі реальних можливостей підприємств.

Обсяг валової продукції сільського господарства планується збільшити на 0,6 відс.

Подальшого розвитку отримає житлове будівництво. Планується ввести в експлуатацію 324 тис.кв.м., у тому числі:

- за програмою розвитку молодіжного житлового кредитування -12,2 тис.кв.м загальної площі житла;

- за програмою "Власний дім" - 17,5 тис.кв. м житла (250 будинків).

У транспортному комплексі області передбачається збільшити перевезення вантажів на 1,2 відс., пасажирів - на 0,5 відс., у тому числі автомобільним транспортом загального користування - на 2,0 відс.

Обсяги роздрібного товарообігу заплановано збільшити на 22,3 відс.; громадського харчування - на 10,6 відс., побутового обслуговування - на 22,8 відс.

Отримає подальший розвиток зовнішньоекономічна торгівля. Зовнішньоторговельний обіг підвищиться на 8,5 відс., у тому числі експорту -на 10 відс., імпорту - на 6,5 відс.

За програмою збільшення грошових доходів населення (номінальних) передбачається - на 20,2 відс. Забезпечення зростання номінальної середньомісячної заробітної плати на рівні, не нижчому ніж 22 відс. Фонд оплати праці зайнятих в галузях економіки зросте на 22,0 відс.

У 2006 році передбачається подальша оптимізація мережі закладів охорони здоров"я, культури та освіти.

Приділяючи важливе значення цим напрямам, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 та п. 1 ч 1 ст. 44 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", обласна рада

ВИРІШИЛА:

1 Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Луганської області на 2006 рік (додається).

2 Облдержадміністрації, підприємствам, установам та організаціям спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області забезпечити виконання Програми економічного і соціального розвитку Луганської області на 2006 рік. Першочерговими завданнями визначити підвищення матеріального рівня життя і соціального забезпечення населення.

3 Запропонувати районним державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування врахувати в програмах економічного і соціального розвитку районів, міст, селищ та сіл області пріоритетні напрямки, визначені в Програмі економічного і соціального розвитку Луганської області на 2006 рік.

4 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Голова обласної ради В.М.Тихонов

Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна