Главная Обратная связь Структура сайта
Четвертый созыв

РІШЕННЯ № 22/36

23 грудня 2005 р.

м. Луганськ

Про Перелік об"єктів спільної власності територіальних громад області, управління якими здійснює Луганська обласна рада, та приведення у відповідність із законодавством України найменувань підприємств, установ та організацій

Керуючись ч.7 ст.8, абз. 9 ч.І ст. 27 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців", з метою приведення найменувань юридичних осіб у відповідність з вимогами законодавства України, враховуючи пропозиції облдержадміністрації від 03.08.2005 №6/9-2702, обласна рада ВИРІШИЛА:

1 Затвердити Перелік об"єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області, які перебувають в управлінні Луганської обласної ради та перейменовуються згідно з додатком 1.

2 Керівникам підприємств, закладів, установ і організацій, зазначених у додатку 1 :

• здійснити необхідні заходи, встановлені законодавством при зміні найменування юридичної особи;

• у місячний термін внести необхідні зміни до статутів та положень відповідних підприємств, закладів, установ і організацій та подати їх проекти у новій редакції до Луганської обласної ради для затвердження у встановленому порядку;

• здійснити державну реєстрацію змін до установчих документів відповідних юридичних осіб згідно з вимогами законодавства України.

3 Затвердити Вимоги до печаток, штампів та вивісок об"єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області, управління якими здійснює Луганська обласна рада, та їх зразки згідно з додатком 2.

4 Керівникам підприємств, закладів, установ і організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області, управління якими здійснює Луганська обласна рада, провести у встановленому

порядку заміну печаток, штампів та вивісок відповідних юридичних осіб згідно з Вимогами до печаток, штампів і вивісок за їх зразками.

5 Керівникам підприємств, закладів, установ і організацій спільної власності територіальних громад Луганської області, найменування яких відповідають законодавству та не потребують перейменування (додаток 3), згідно з вимогами ст. 19 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" провести заміну раніше виданих їм свідоцтв про державну реєстрацію на свідоцтва про державну реєстрацію єдиного зразка.

6 Головним розпорядникам коштів обласного бюджету передбачити у кошторисах підзвітних бюджетних установ (закладів) кошти на фінансування заходів, пов"язаних зі змінами найменувань відповідних юридичних осіб та заміною їх печаток, штампів і вивісок.

Керівникам підприємств та госпрозрахункових організацій спільної власності територіальних громад області, управління якими здійснює Луганська обласна рада, передбачити кошти на ці заходи за рахунок власних надходжень.

7 Покласти на виконавчий апарат Луганської обласної ради повноваження щодо консультаційного забезпечення заходів з перейменування, державної реєстрації змін до установчих документів та заміни печаток, штампів і вивісок підприємств, закладів, установ і організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області, управління якими здійснює Луганська обласна рада.

8 Затвердити у новій редакції Перелік об"єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області, управління якими здійснює Луганська обласна рада, згідно з додатком 4.

9 Рішення обласної ради від 21.08.2003 № 9/31 „ Про затвердження переліку об"єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які знаходяться в управлінні Луганської обласної ради станом на 01.07.2003" вважати таким, що втратило чинність.

10 Рекомендувати сільським, селищним, міським та районним радам Луганської області провести роботу з метою приведення найменувань юридичних осіб, які знаходяться у власності їх територіальних громад, або в управлінні районних рад, згідно з вимогами законодавства України.

11 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та адміністративно-територіального устрою.

Голова обласної ради В.М. Тихонов

Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна