Главная Обратная связь Структура сайта
Проекты регуляторных актов

Звіт про результати базового відстеження результативності рішення Луганської обласної ради від 31.08.2011 № 6/67

Звіт про результати базового відстеження результативності рішення Луганської обласної ради від 31.08.2011 № 6/67 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна, що знаходиться в управлінні Луганської обласної ради»

На виконання ст. 10, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (далі — Закон) та згідно із Методикою відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої Постановою КМУ від 11.03.2004 № 308, здійснено базове відстеження результативності регуляторного акта з метою оцінки стану суспільних відносин, на врегулювання яких спрямована дія акта.

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер Рішення Луганської обласної ради від 31.08.2011 № 6/67 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна, що знаходиться в управлінні Луганської обласної ради»

2. Назва виконавця заходів з відстеження Управління у справах майна та природних ресурсів виконавчого апарату Луганської обласної ради
3. Цілі прийняття акта § впорядкування процесу передачі майна в оренду згідно з діючим законодавством;

§ спрощення процедури передачі в оренду;

§ збільшення надходжень від орендної плати майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області;

§ вдосконалення нормативно-правової бази.

4. Строк виконання заходів з відстеження 3 12.03.2012 по 25.04.2012
5. Тип відстеження Базове
6. Методи одержання результатів відстеження Для проведення базового відстеження використано виключно статистичний метод одержання результатів відстеження.
7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних Для базового відстеження результативності регуляторного акта здійснено аналіз статистичних даних управління у справах майна та природних ресурсів виконавчого апарату обласної ради.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта За період відстеження дії даного регуляторного акту було проведено один конкурс на право оренди .

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей Акт дає можливість досягти визначені цілі – створення відкритого механізму передачі в оренду майна що знаходиться управлінні Луганської обласної ради, впорядкування відносин суб’єктів господарювання, фізичних осіб та підприємств, установ, організацій, закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області в процесі передачі в оренду, наповнення обласного бюджету.

Заступник керівника секретаріату – начальник управління у справах майна та природних ресурсів виконавчого апарату обласної ради Т.Ю.Грибанова

Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна