Главная Обратная связь Структура сайта
Новости

Заява президії Сватівської районної ради щодо подій у столиці України

Ми, члени президії Сватівської районної ради, глибоко обурені зухвалими, небезпечними та незаконними діями воєнізованих формувань, їх закликами до повалення конституційного ладу в Україні, які не тільки підривають громадський порядок, але й становлять загрозу незалежності та територіальній цілісності України.

Ми категорично засуджуємо дії опозиційних лідерів, безвідповідальних політиків, які підбурюють людей на протистояння та участь у заворушеннях, нездатні керувати ситуацією, а також спровокували безчинства в країні. Екстремісти та бойовики перейшли до погромів та вбивств. Фактично паралізована робота Верховної Ради.

Ми звертаємося до Президента України Віктора Федоровича Януковича з вимогою використати всі надані йому повноваження необхідні для відвернення загрози громадянської війни, припинення протиправних дій радикально налаштованих організацій та окремих громадян, забезпечення економічної та політичної стабільності в країні.

Ми просимо ввести надзвичайний стан та прийняти найжорстокіші міри до тих, хто винен у неприкритому вандалізмі та мародерстві.

Ми підтримуємо ініціативу Президії Луганської обласної ради щодо проведення Всеукраїнського з’їзду депутатів місцевих рад, щоб від імені народу дати оцінку подіям, які відбуваються, та засудити екстремістів з майдану за спробу державного перевороту та привласнення собі права говорити від імені народу.

Ми заявляємо свою підтримку ініціативі громадських організацій Харкова та Одеси щодо проведення Всеукраїнського референдуму про федералізацію України. Тільки так ми зможемо зберегти нашу державу, а також захистити право наших людей самим визначати, як жити далі.

Ми виступаємо за мир, спокій та політичну стабільність в державі. Настав час рішучих дій в ім’я безпеки громадян та збереження України.

Прийнято на засіданні президії Сватівської районної ради ІV скликання
19.02.2014 р.

Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна