Главная Обратная связь Структура сайта
26 сессия

Рішення № 26/21 від 29 січня 2009 р. Про затвердження Регіональної програми поводження з твердими побутовими відходами у Луганській області

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П'ЯТОГО СКЛИКАННЯ
двадцять шоста сесія

РІШЕННЯ

29.01.2009 р.
№ 26/21
м. Луганськ

Про затвердження Регіональної програми поводження з твердими побутовими відходами у Луганській області

Відповідно до п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 21 Закону України «Про відходи», постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2004 № 265 «Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами», з метою створення умов, що сприятимуть забезпеченню повного збирання, перевезення, перероблення, утилізації та захоронення твердих побутових відходів і запобігання їх шкідливої дії на навколишнє природне середовище та здоров'я людей обласна рада

ВИРІШИЛА:

1 Затвердити Регіональну програму поводження з твердими побутовими відходами у Луганській області (далі - Програма, додається) із загальним обсягом фінансування заходів 785 млн грн, у тому числі з обласного бюджету (обласного фонду охорони навколишнього природного середовища) 35 млн грн.

2 Обсяг фінансування заходів Програми за рахунок обласного бюджету, у тому числі обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, на 2009 рік становить 21,7 млн грн. Щорічний обсяг фінансування заходів Програми на наступні роки визначати при затвердженні обласного бюджету, бюджетів міст і районів.

3 Визначити відповідальним виконавцем та головним розпорядником коштів Програми Головне управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

4 Головному управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації до 1 березня року, наступного за звітним, звітувати перед обласною радою про хід виконання Програми.

5 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів, промислової політики, підприємництва, екології та житлово-комунального господарства.

Голова обласної ради В.М.ГоленкоПрикрепленный файлРазмер
r-26-21-2009.zip113.64 кб
Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна