Главная Обратная связь Структура сайта
24 сессия

Рішення № 24/23 від 25.09.2008 р. Про припинення права користування мисливськими угіддями

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П’ЯТОГО СКЛИКАННЯ
двадцять четверта сесія

РІШЕННЯ

25.09.2008 р.
м. Луганськ
№ 24/23

Про припинення права користування мисливськими угіддями Луганською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" та надання мисливських угідь у користування державному підприємству «Біловодське лісомисливське господарство»

Відповідно до ст. 15 Закону України "Про тваринний світ", ст.ст. 9, 22, 23 Закону України "Про мисливське господарство та полювання", враховуючи подання Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства, погодженого обласною держадміністрацією, Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Луганській області, а також власниками та користувачами земельних ділянок, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1 Припинити право користування мисливськими угіддями Луганською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" в межах Бараниківської та Нижньобараниківської сільських рад Біловодського району загальною площею 21,6 тис. га, у зв'язку з добровільною відмовою від користування.

2 Надати державному підприємству "Біловодське лісомисливське господарство" у користування мисливські угіддя в межах Бараниківської та Нижньобараниківської сільських рад Біловодського району загальною площею 18464,3 га строком на 15 років для ведення мисливського господарства.

3 Запропонувати Луганському обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Янченко В.І.) у місячний строк укласти з державним підприємством "Біловодське лісомисливське господарство" договір про умови ведення мисливського господарства.

4 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села.

Голова обласної ради В.М.Голенко

Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна