Главная Обратная связь Структура сайта
24 сессия

Рішення № 24/18 від 25.09.2008 р. Про затвердження тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, що надаються комунальним підприємством „ОБЛТЕПЛО”

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

П’ЯТОГО СКЛИКАННЯ

Двадцять четверта сесія

РІШЕННЯ

«25» 09 2008 р.
м. Луганськ
№ 24/18

Про затвердження тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, що надаються комунальним підприємством „ОБЛТЕПЛО”

Відповідно до частини четвертої ст. 140 Конституції України, частини другої ст. 43, ст. 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 7, 14, 31, 32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Указу Президента України від 28.12.2007 № 1324/2007 „Про Концепцію ціноутворення у сфері житлово-комунальних послуг”, постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2006 № 955 „Про затвердження Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води” (із змінами), враховуючи клопотання обласної державної адміністрації, у зв’язку з необхідністю приведення у відповідність розрахунків складових витрат у собівартості виробництва, транспортування, постачання теплової енергії та послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води до фактичного рівня цін, що затверджені на державному рівні, з метою збереження функціональної діяльності КП „ОБЛТЕПЛО” і забезпечення стабільного теплопостачання, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1 Затвердити тарифи на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, що надаються комунальним підприємством „ОБЛТЕПЛО” (далі – КП „ОБЛТЕПЛО”), згідно з додатками 1, 2, 3.

2 Встановити, що у разі зміни протягом установленого строку дії тарифів ставок податків і зборів (обов’язкових платежів), рівня заробітної плати на КП „ОБЛТЕПЛО” відповідно до актів законодавства, Генеральної, галузевої угод, ставок орендної плати, інших обов’язкових платежів і зборів, цін і тарифів на паливно-енергетичні та матеріальні ресурси, запроваджується механізм корегування тарифів згідно із чинним законодавством України.

3 Облдержадміністрації проводити відстеження результативності регуляторного впливу даного рішення відповідно до Методики проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 „Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта”.

4 Виконавчому апарату обласної ради у тижневий термін з моменту прийняття даного рішення оприлюднити його в газеті „Наша газета”.

5 Рішення набуває чинності з 01 жовтня 2008 року, але не раніше моменту його оприлюднення у газеті, зазначеній у п. 4 цього рішення.

6 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів (Комчадалов Є.М.).

Голова обласної ради М.ГоленкоПрикрепленный файлРазмер
24_18.ZIP19.39 кб
Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна