Главная Обратная связь Структура сайта
30 сессия

Решение № 30/1-3 от 03.09.2009 г. О депутатском запросе депутатов областного совета Чекмаревой Л.В., Яцкина В.И.

ЛУГАНСКИЙ ОБЛАСТНОЙ СОВЕТ
ПЯТОГО СОЗЫВА
тридцатая сессия

РЕШЕНИЕ

3 сентября 2009 г.
г. Луганск
№ 30/1-3

О депутатском запросе депутатов областного совета Чекмаревой Л.В., Яцкина В.И.

Рассмотрев депутатский запрос депутатов областного совета Чекмаревой Л.В., Яцкина В.И., руководствуясь ст.ст. 11,21 Закона Украины «О статусе депутатов местных советов», областной совет

РЕШИЛ:

1 Направить депутатский запрос депутатов областного совета Чекмаревой Л.В., Яцкина В.И. в Луганскую областную государственную администрацию.

2 О результатах рассмотрения проинформировать областной совет и депутатов до 3 октября 2009 года.

Председатель областного совета В.Н.Голенко

Голові
Луганської обласної ради
Голенку В.М.

Депутатський запит

Культура - це запорука стабільного, розвинутого суспільства. Ставлення до цієї галузі свідчить про рівень розвитку, духовності, соціальних цінностей держави.

На жаль, мізерне фінансування на районному, селищному, сільському рівнях за останні роки призвели майже до занепаду: руйнуються і закриваються будинки культури, практично загублений творчий кадровий потенціал.

При цих умовах, усупереч всім негараздам у Кремінському районі ефективно функціонує районний Центр дозвілля, який відзначив 40-річний ювілей.

На даний час у Центрі дозвілля працює 10 народних колективів, задіяні 500 учасників художньої самодіяльності віком від 6 до 84 років, 400 дітей-учасників танцювальних колективів під керівництвом трьох професійних хореографів. Поряд зі старшим поколінням творчо співпрацюють онуки і правнуки.

Колективи районного Центру дозвілля не тільки створюють гідні умови для культурного відпочинку жителів району, організації дозвілля дітей і молоді, але також приймають активну участь в обласних , державних і міжнародних фестивалях і конкурсах, на яких отримують високі оцінки і їх успіхи відзначаються дипломами.

Дипломи, нагороди, відзнаки - це результат постійної і нелегкої роботи. Учасники колективів працюють з великим ентузіазмом і енергією, але для репетицій і виступів необхідні належні умови, які на даний час, на жаль, відсутні.

Справа в тому, що покрівля будівлі потребує капітального ремонту, який не проводився жодного разу. Під час дощу протікає покрівля над сценою, практично над всіма кімнатами другого поверху, над дискозалом дах майже відсутній. Аварійний стан сцени являє загрозу здоров'ю і життю дітей і дорослих - учасників творчих колективів Центру дозвілля.

Якщо для проведення поточних ремонтів приміщень використовувались кошти районного бюджету і спеціального фонду закладу, то для капітального ремонту покрівлі згідно з кошторисним розрахунком і цінами на 01.07.2009р. необхідно 500 000 грн. (копія кошторисного розрахунку додається). Але у районному бюджеті коштів недостатньо навіть на покриття першочергових видатків, відповідно, така сума не може бути виділена

Оскільки ця проблема є невідкладною, переконливо просимо виділити з обласного бюджету кошти для проведення капітального ремонту покрівлі Кремінського районного Центру дозвілля у сумі 500 000 грн.

Сподіваємося на підтримку депутатів обласної ради у питанні збереження осередку культури, який на всіх рівнях прославляє не тільки Кремінський район, а і всю Луганщину.

Депутат Луганської обласної ради
Л.В. Чекмарьова

Депутат Луганської обласної ради
В.І. Яцкін

Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна