Главная Обратная связь Структура сайта
21 сессия

Обласна програма з охорони навколишнього природного середовища на 2008-2010 роки

Затверджено Рішенням обласної ради 21.03.2008 № 21/9.

Обласну програму з охорони навколишнього природного середовища на 2008-2010 роки розроблено з метою проведення ефективної, цілеспрямованої діяльності з організації та координації заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, забезпечення екологічної безпеки, раціонального використання та відтворення природних ресурсів Луганської області на перспективу.

Програму складено на основі аналізу стану довкілля, тенденцій та перспектив змін техногенного навантаження, виділення пріоритетних напрямків з охорони навколишнього природного середовища, розвиток яких дозволить суттєво поліпшити екологічний стан області, формувати та виконувати конкретні заходи, спрямовані на усунення та обмеження дії чинників, шкідливих для навколишнього природного середовища.

Програмою передбачено розв’язання таких завдань, як створення інформаційної бази даних щодо стану довкілля області, проведення якісного та кількісного аналізу можливих змін екологічної ситуації, в тому числі прогнозування змін екологічних показників у коротко- та середньостроковому періоді, виявлення найбільш гострих і невідкладних екологічних проблем регіону, розроблення системи заходів з попередження та усунення негативного антропогенного впливу на природні комплекси та об’єкти регіону, пошук та забезпечення функціонування дієвих нормативно-організаційних і фінансово-економічних механізмів реалізації природоохоронних заходів, науково-технічне обґрунтування пропонованих еколого-управлінських рішень.
Фінансування робіт, передбачених Програмою, здійснюватиметься за рахунок фондів охорони навколишнього природного середовища (ОНПС) державного, обласного та місцевого рівнів, коштів підприємств та інших джерел фінансування. Витрати на реалізацію Програми за розрахунками становитимуть понад 731,588 млн грн.

Реалізація Програми здійснюється протягом трьох років (2008-2010 роки).Прикрепленный файлРазмер
r-21-9-2008.zip241.16 кб
Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна