Главная Обратная связь Структура сайта
Публикации

Інформація про діяльність Луганського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»

Інформація про діяльність Луганського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву є державною спеціалізованою фінансовою установою, підпорядкованою Кабінетові Міністрів України, утвореною з метою сприяння проведенню державної житлової політики.

Луганське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» було створено у 1997 році . У своїй діяльності Луганське управління підпорядковується, підзвітне та підконтрольне Державному фонду сприяння молодіжному житловому будівництву та є його структурним підрозділом.

Діяльність Державного фонду та його регіональних підрозділів спрямована на реалізацію Державної програми забезпечення молоді житлом на 2002 -2012 роки, яка була затверджена постановою КМУ від 29.07.2002 р. № 1089. Крім того, на підставі Державної програми, 21 листопада 2002 року рішенням Луганської обласної ради була затверджена Програма розвитку молодіжного житлового кредитування в Луганській області на 2002 – 2012 роки.

На теперішній час діяльність Фонду та його регіональних підрозділів здійснюється за двома основними напрямками :

Надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім`ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла (відповідно до постанови КМУ від 29.05.2001 р. № 584).

Надання часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків молодим сім`ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла (відповідно до постанови КМУ від 04.06.2003 р. № 853).

За весь період діяльності Луганського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву 1167 молодих сімей вирішило свої житлові проблеми, а саме:

за рахунок отримання пільгових кредитів - 392 сім`ї;

за рахунок отримання часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків -775 сімей.

За рахунок пільгових кредитів наданих Фондом було введено до експлуатації 20,9 тис.кв.м нового житла.

Для реалізації Державної та обласної програм із бюджетів різних рівней було залучено 42,87 млн.грн., а саме :

на надання пільгових кредитів – 37,97 млн.грн. ( у т.ч. за рахунок державного бюджету-25,51 млн.грн., обласного бюджету- 9,64 млн.грн., інш. місцевих бюджетів - 2,82 млн.грн.);

на надання часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків - 4,9 млн.грн. за рахунок державного бюджету.

У 2005 році рішенням сесії Луганської міської ради Луганському регіональному управлінню Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву була надана земельна ділянка площею 4,5 га за адресою містечко Острая Могила . На зазначеній земельній ділянці за рахунок пільгових державних кредитів здійснюється будівництво багатосекційного житлового будинку. Замовником по будівництву данного об`єкту виступає спеціально створений структурний підрозділ Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву – «Управління житлового будівництва».

У зв`язку з прийняттям 21 березня 2007 року постанови КМУ № 519, на теперішній час розробляється ще один напрямок діяльності Державного фонду та його регіональних підрозділів – це надання пільгових довгострокових кредитів на будівництво (реконструкцію) і придбання житла педагогічним та науково – педагогічним працівникам незалежно від їх віку.

Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна