Главная Обратная связь Структура сайта
Депутаты

Депутати Луганської обласної ради

Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року

Луганська обласна виборча комісія

Р І Ш Е Н Н Я

місто Луганськ
09 листопада 2010 р.
№ 501

Щодо реєстрації обраних депутатів Луганської обласної ради.

Луганська обласна виборча комісія, розглянувши на засіданні подані документи обраних депутатів, передбачені частиною 1 статті 80 Закону України «Про Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року»:

Керуючись частиною 3 статті 80 Закону України «Про Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року» постановляє:

1. Зареєструвати депутатами Луганської обласної ради таких осіб:

1. Агібалов Ігор Володимирович
2. Акімов Олег Костянтинович
3. Андріянов Олександр Олександрович
4. Андрух Ірина Іванівна
5. Антіпов Олександр Миколайович
6. Анцупов Ігор Анатолійович
7. Арапов Олександр Анатолійович
8. Ахромкін Євген Михайлович
9. Бикадоров Віктор Петрович
10. Богданов Олександр Миколайович
11. Бойко Ірина Олексіївна
12. Бондаренко Валерій Володимирович
13. Босенко Василь Васильович
14. Бризгіна Ольга Аркадіївна
15. Букрєєв Юрій Васильович
16. Варнаков Євген Георгійович
17. Волобуєв Анатолій Іванович
18. Волчанський Іван Петрович
19. Гайдуков Михайло Дмитрович
20. Галкін Євген Іванович
21. Гацько Анатолій Анатолійович
22. Генієвський Сергій Іванович
23. Гетманський Віктор Тимофійович
24. Голенко Валерій Миколайович
25. Голуб Олександр Іванович
26. Голубович Михайло Васильович
27. Горохов Сергій Олександрович
28. Губенко Віктор Іванович
29. Гудзенко Олександр Павлович
30. Данієлян Вадим Романович
31. Девізоров Сергій Володимирович
32. Діденко Олександр Іванович
33. Донченко Тетяна Вікторівна
34. Дубовик Олександр Іванович
35. Живага Володимир Миколайович
36. Зайцева Ірина Павлівна
37. Захаров Сергій Юрійович
38. Захарченко Петро Іванович
39. Зухбая Заза Джугелович
40. Іванов Олексій Михайлович
41. Івченко Валерій Костянтинович
42. Іоффе Ігор Володимирович
43. Ісаєнко Олександр Іванович
44. Калинська Лідія Яківна
45. Калмиков Олександр Олександрович
46. Кисельов Олександр Володимирович
47. Киященко Олександр Миколайович
48. Клінчаєв Арсен Степанович
49. Козлов Валерій Іванович
50. Комарницький Віталій Мар'янович
51. Комчадалов Євген Миколайович
52. Косюга Володимир Іванович
53. Кравченко Володимир Григорійович
54. Кравченко Юрій Анатолійович
55. Кривобоков Владислав Анатолійович
56. Кривуля Володимир Миколайович
57. Крючков Віталій Олегович
58. Кудинов Герман Юрійович
59. Кудрявцев Володимир Іванович
60. Куницький Володимир Григорович
61. Куценко Микола Володимирович
62. Лебедєв Борис Вікторович
63. Лиманський Микола Федорович
64. Літвінов Вячеслав Семенович
65. Лозовський Едуард Мойсейович
66. Лукашик Микола Феліксович
67. Малиш Павло Миколайович
68. Марченко Володимир Семенович
69. Медведєв Олексій Петрович
70. Мінін Геннадій Михайлович
71. Мірошник Родіон Валерійович
72. Міхєєв Віктор Олександрович
73. Моісеєнко Юрій Федорович
74. Недовєс Андрій Вікторович
75. Неня Віктор Володимирович
76. Нечаєв Юрій Васильович
77. Нікітенко Анатолій Григорович
78. Нікішин Микола Михайлович
79. Орлов В'ячеслав Миколайович
80. Осиф Богдан Любомирович
81. Осиченко Надія Іванівна
82. Остапенко Олександр Сергійович
83. Павлов Віктор Григорович
84. Панаіт Юрій Володимирович
85. Панчук Сергій Іванович
86. Паньков Олександр Васильович
87. Петров Костянтин Валерійович
88. Пристюк Володимир Миколайович
89. Прівальцев Андрій Віталійович
90. Пронько Юрій Олександрович
91. Птушка Олександр Павлович
92. Пульна Наталія Василівна
93. Рафаілов Сергій Васильович
94. Рудой Сергій Геннадійович
95. Руль Ростислав Олександрович
96. Савченко Олег Петрович
97. Саркісян Мартік Ваганович
98. Свідовськов Леонард Вячеславович
99. Сєргєєв Юрій Олександрович
100. Сєваст’янов Юрій Володимирович
101. Сутягина Олена Вікторівна
102. Татарчук Валентина Прокопівна
103. Тимошенко Олександр Вікторович
104. Ткаченко Валентина Григоріївна
105. Ткаченко Олександр Миколайович
106. Филипський Олександр Олександрович
107. Філіппов Валерій Леонідович
108. Фомін Анатолій Васильович
109. Фурдєй Павло Глібович
110. Харін Євген Миколайович
111. Хортів Сергій Іванович
112. Хохлов Юрій Миколайович
113. Хунов Юрій Айдамирович
114. Чаленко Максим Михайлович
115. Черкасов Андрій Володимирович
116. Черноусов Геннадій Іванович
117. Шаповалов Андрій Анатолійович
118. Швєць Михайло Васильович
119. Шевченко Юрій Вікторович
120. Шердець Іван Павлович
121. Шерстюк Володимир Миколайович
122. Шостак Володимир Петрович
123. Шушпанніков Микола Григорович

2. Довести до відома указаних осіб про прийняте рішення.

Голова комісії Первун Т.А.

М.П.

Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна